auto
uk
GO

оцінить нас:

Дробові числівники

Дробові числівники (Numeri frazionari) позначають дробові величини менше і більше одиниці. У простих дробах на місці чисельника - кількісний числівник (numero cardinale), в знаменнику - порядковий (numero ordinale):

Un quinto - 1/5

Due terzi - 2/3 -  порядкові числівники узгоджуються з кількісними числівниками по числу.

Tre quarti - 3/4

Mangio solo 1/2 (un mezzo) di pizza. -Я з'їм тільки половину піци.

Voglio redigere un terzo (1/3) del mio business per il mio figlio. - Я хочу переоформити третю частину мого бізнесу на сина.

Abbiamo deciso di costruire una casa nuova in estate e dopo due mesi un mezzo è stata già pronta. – Влітку ми вирішили будувати новий будинок, і вже через 2 місяці, половина була готова.

Due quinto (2/5) è 0,4. Дві п'ятих - це нуль цілих, чотири десятих.

Durante lezione di matematica abbiamo calcolato un esempio con una cifra 3/3 (tre terzi). - На уроці математики ми вирішували приклад з числом 3/3.

На нашому сайті представлені усі види числівників та правила їх використання в італійській мові. Варто запам'ятати їх правильне написання і тоді не буде виникати ніяких проблем.

Числівники дуже важливі для мови, допомагають збагачувати і роз'яснювати кожну фразу. Тому під час вивчення іноземної мови варто приділяти увагу і цій темі, адже тільки числівники можуть порахувати кількість предметів і повідомити нам про це. З цим завданням не впорається ніяка інша частина мови.

Рейтинг сторінки:

0/5 (всього:0)
M
місія
V
бачення
C
причина

Наша місія – зробити переклад більш доступним, де б ви при цьому не знаходились: в дорозі, на діловій зустрічі, на навчанні чи вдома. Зробити його простим та швидким, а дизайн – легким для сприйняття. Ми хочемо зруйнувати стіну складнощів сприйняття зарубіжних мов

Оцінить наш проект

Auto
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька

Вci 104 мови
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька
Вci 104 мови
як користуватись