auto
uk
GO

оцінить нас:

Займенник

Займенник (Il Pronome)

Займенник - це частина мови, яка не називає предмет, а вказує на нього, при цьому заміняючи іменник, тобто  назву предмета. Саме тому займенник - змінна частина мови. В італійській мові займенники поділяються на кілька категорій, серед яких:

- Особові (pronomi personali)

- Присвійні (pronomi possessivi)

- Вказівні (pronomi dimostrativi)

- Невизначені (pronomi indefiniti)

- Відносні (pronomi relativi)

- Питання та вигуку, які утворюють одну категорію (pronomi interrogativi ed escalamativi).

Кожна категорія Pronome є важливою складовою в італійській мові. При вивченні цієї теми можуть виникнути питання тільки в підрозділі про наголошені та ненаголошені займенники в  ролі прямого чи непрямого додатків (Pronomi atoni e tonici). Але завдяки нашому граматичному довіднику ви легко зрозумієте яку форму того, чи іншого займенника використовувати у реченні і  у вас не з'явиться ніяких питань.

Займенники необхідні для кожної мови, так як допомагають замінити іменник і уникнути повторень.

До вивчення займенника варто приступати відразу ж після іменника, так як в такому випадку Ви зможете з'єднувати слова в фрази, а саме поєднувати іменник  із займенником і таким чином утворювати речення.

Завдяки займенникам італійська мова стає більш мелодійною та різноманітною. Тому il Pronome – посідає своє почесне місце в граматиці італійської мови. Тому під час її вивчення не забувайте про займенник та приділіть йому достатньо уваги.

 

Рейтинг сторінки:

3/5 (всього:1)
M
місія
V
бачення
C
причина

Наша місія – зробити переклад більш доступним, де б ви при цьому не знаходились: в дорозі, на діловій зустрічі, на навчанні чи вдома. Зробити його простим та швидким, а дизайн – легким для сприйняття. Ми хочемо зруйнувати стіну складнощів сприйняття зарубіжних мов

Оцінить наш проект

Auto
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька

Вci 104 мови
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька
Вci 104 мови
як користуватись