auto
uk
GO

оцінить нас:

перекладач з української на німецьку

українсько німецький перекладач

Перший національній перекладач з української на німецьку та тисячі інших напрямків прямо з мобільного інтернету. Німецька мова друга за поширеністю в Україні. Найбільші центри з її вивчення знаходяться в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові та Вінниці. За складністю граматики та написання німецька перша з неазіатських мов, словник налічую близько 1 млр слів. Наш перекладач з легкістю та інтуїтивною зрозумілістю допоможе вашому навчанню. Він може перекладати окремі слова, фрази та текст. Крім того – завжди під рукою. Будь найпродуктивнішим з m-translate.com.ua.

Порівнюючи з іншими онлайн перекладачами, як translate.meta.ua, та perevod.i.ua - наш перекладач має більшу кількість мов (66) та інтуїтивну зручність, для користування з мобільних пристроїв.

Рейтинг сторінки:

5/5 (всього:2)
M
місія
V
бачення
C
причина

Наша місія – зробити переклад більш доступним, де б ви при цьому не знаходились: в дорозі, на діловій зустрічі, на навчанні чи вдома. Зробити його простим та швидким, а дизайн – легким для сприйняття. Ми хочемо зруйнувати стіну складнощів сприйняття зарубіжних мов

Оцінить наш проект

Auto
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька

Вci 104 мови
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька
Вci 104 мови
як користуватись