auto
uk
GO

оцінить нас:

перекладач текстів

Вам терміново потрібен переклад тексту? Звичайно, можна знайти професійного перекладача, але часу на пошуки вже немає. Та і вартість послуг перекладу немаленька. Можна згадати шкільні уроки іноземної мови та спробувати перекласти текст самостійно, але це займе ще більше часу. Сьогодні вихід є - це унікальний онлайн перекладач m-translate. За його допомогою ви завжди можете оперативно отримати якісний переклад будь-якого тексту або його фрагменту, написаного на одній із 104 мови світу, доступних на цьому сервісі.

Зручний інтерфейс та зрозуміла система навігації дозволяє виконати переклад тексту різного ступеню складності за лічені секунди. Для цього необхідно лише скопіювати необхідний фрагмент тексту, вставити його у відповідне вікно та отримати готовий переклад. Саме тому он лайн перекладач дозволяє не лише отримувати якісні переклади, але і значно економити дорогоцінні хвилини, яких так не вистачає в нашому житті. До того ж, цей зручний, оперативний та якісний перекладач текстів є доступним у будь-якій точці нашої планети з усіх сучасного гаджетів (смартфонів, планшетів, ноутбуку чи комп’ютера), здатних контактувати з Інтернетом.

Рейтинг сторінки:

4.71/5 (всього:133)
M
місія
V
бачення
C
причина

Наша місія – зробити переклад більш доступним, де б ви при цьому не знаходились: в дорозі, на діловій зустрічі, на навчанні чи вдома. Зробити його простим та швидким, а дизайн – легким для сприйняття. Ми хочемо зруйнувати стіну складнощів сприйняття зарубіжних мов

Оцінить наш проект

Auto
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька

Вci 104 мови
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька
Вci 104 мови
як користуватись