auto
uk
GO

оцінить нас:

перекладач з української на італійську

Італійсько-український перекладач – це швидкий та досить зручний сервіс, який допомагає суттєво покращити знання мови та збільшити особистий запас слів. Вказаний ресурс працює наступним чином:

- спочатку необхідно надрукувати або скопіювати відповідний італійський текст у спеціальне вікно;

- далі слід уточнити параметри роботи даного ресурсу (зазначити, з якої саме мови та на яку буде здійснюватися переклад);

- в останню чергу треба просто натиснути клавішу активації вказаної процедури;

 За кілка секунд перекладач з італійської на українську видасть очікуваний результат. При цьому, необхідно уважно стежити за дотриманням спеціальних правил експлуатації сервісу. Не можна вставляти у віконце текст, в якому присутні граматичні чи орфографічні помилки, скорочення, складні звороти, жаргонні вислови та абревіатура. Усі ці структури суттєво погіршують якість вихідних даних.

 Функціонал описуваного ресурсу дозволяє експлуатувати його у якості перекладача з української на італійську. У такому випадку слід дотримуватися усіх перерахованих правил. Варто зазначити, що українсько-італійський перекладач дозволяє виконувати машинний переклад окремих фраз і слів, а також досить невеликих статей. Дуже об’ємні документи обробляються частинами.

Рейтинг сторінки:

4.31/5 (всього:13)
M
місія
V
бачення
C
причина

Наша місія – зробити переклад більш доступним, де б ви при цьому не знаходились: в дорозі, на діловій зустрічі, на навчанні чи вдома. Зробити його простим та швидким, а дизайн – легким для сприйняття. Ми хочемо зруйнувати стіну складнощів сприйняття зарубіжних мов

Оцінить наш проект

Auto
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька

Вci 104 мови
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька
Вci 104 мови
як користуватись