auto
uk
GO

оцінить нас:

україно німецький перекладач

Перекладач з німецької на українську мову – зручний та безкоштовний сервіс, за допомогою якого Ви зможете оперативно вирішити наступні питання:

-         поліпшити знання або поповнити запас слів;

-         вивчити найбільш розповсюджені фрази, що використовуються в туристичних поїздках;

-         перекласти документи, статті та інші важливі чи цікаві тексти;

Якщо Ви використовуєте перекладач з німецької, Вам необхідно чітко дотримуватися простих правил експлуатації сервісу. Слід завжди перевіряти вхідні тексти на наявність різноманітних помилок. Окрім цього, варто уникати використання в статтях сленгових висловів, абревіатур, скорочень та досить складних зворотів.

Україно-німецький перекладач має важливі позитивні характеристики. Він відносно точно відображає структуру робочого матеріалу, швидко обробляє інформацію, а також виконує достатньо якісний машинний переклад.

Експлуатація перекладача з німецької на українську мову передбачає можливість обробки слів, речень та невеликих текстів. Великі друковані роботи опрацьовуються частинами.

Щоб запустити процес перекладу, необхідно скопіювати чи надрукувати дані у відповідне поле, задати параметри роботи ресурсу та активувати процедуру трансформації.

перекладач з німецької на українську мову

Рейтинг сторінки:

4.37/5 (всього:1889)
M
місія
V
бачення
C
причина

Наша місія – зробити переклад більш доступним, де б ви при цьому не знаходились: в дорозі, на діловій зустрічі, на навчанні чи вдома. Зробити його простим та швидким, а дизайн – легким для сприйняття. Ми хочемо зруйнувати стіну складнощів сприйняття зарубіжних мов

Оцінить наш проект

Auto
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька

Вci 104 мови
російська
англійська
українська
польська
латинська
німецька
Вci 104 мови
як користуватись