Інша мова - це інше бачення життя (Фредеріко Фелліні)

Багато людей, які планують, вивчення іноземної мови часто задаються таким питанням як - яка мова є найлегшим для вивчення? На думку лінгвістів в плані вимови і читання найпростішою мовою є фінська, адже в ній ви пишете те, що чуєте. Але через наявність 15 відмінків граматика фінської мови вважається набагато складніша, ніж в англійській. Хочу так само виділити те, що нова мова ми важча, якщо в ній багато відхилень і мало аналогій в порівнянні з рідною мовою. Так само я вважаю, що коли вчиш іноземну мову основне це мати стимул і те, наскільки вам подобається ця мова. Адже якщо вивчати мову, яка вам не особливо цікава ваше навчання здасться для вас складним. Звідси випливає те, що навчання нової для вас мови, має приносити велику зацікавленість і задоволення, інакше не має сенсу.

найлегша мова

 За статистикою найбільш зрозумілою і простою для багатьох людей є англійська мова. Так як в ній відсутній рід, узгодження слів, геть відсутні відмінки, та й граматика елементарна. Так само великий плюс даної мови полягає в тому, що вона має широке поширення, оскільки на ній спілкуються практично в кожній країні світу. Слова дуже легко вимовляються, короткі і чіткі, а дієслова змінюються тільки для третьої особи. Мені вдалося так само з'ясувати, що за результатами досліджень в Сполучених Штатах Америки найлегшим для вивчення іноземної мови є те, що людині необхідно не більше ніж 600 годин навчання.

 Наступну позицію займає італійська мова. Ви запитаєте чому? Та тому що лексика даної мови має латинське коріння, не має відмінків і легко вимовляється. Так само, виходячи опитуванням, серед населення Європи найбільш феєричним словом вони порахували "amore", що в перекладі з італійської мови означає кохання. А ось третю сходинку я віддала іспанській мові. Вона має схожість з англійською через звичайну граматику і орфографію.

Так само не складна французька мова. Через те що слова французької та англійської дуже схожі, це дозволяє вивчити цю мову за дуже короткий час. Сьогодні на цій мові спілкуються близько 130 мільйонів людей і її слід вважати другою по затребуваності в світі. І через те, що дана мова була першою мовою (до англійського) вона має дуже важливу історичну цінність. Вивчення цієї мови доставить вам велике задоволення, оскільки вивчати мову кохання це дуже захоплююче і просто.

 Але не варто залишати поза увагою і таку мову як штучний есперанто, адже вона так само є однією з найлегших мов у навчанні. У ній точно так само як і в фінській все надзвичайно легко, слова пишуться так, як чуються. Це вигадана мову, яка був створена в 1887 році, і саме з цієї причини вона вважається простою для сприйняття і навчання.

 Одне в ній тільки кепсько, на есперанто спілкуються невелика кількість людей. Таким чином, я зробила акцент на групі самих легких мов які неважко вивчити, якщо звичайно дуже цього захотіти. Але, якщо вищезгадані мови прості в навчанні, не можна також не згадати інші мови, які так само користуються у людей великою популярністю.

 

  • Польська. Цю мову вивчають туристи, які полюбили Польщу за витонченість її природи та архітектури.
  • Грецька. Скрутно вивчати грецьку мову тільки певним людям, ну наприклад, англійцям. Засвоїти грецьку мову онлайн дуже легко, переважно, якщо дуже цього захотіти. Тому якщо хтось вам скаже, що грецька мова дуже складна в навчанні - ні в якому разі не потрібно їх слухати.
  • Німецька. Німецька мова - офіційна мова Європейського Союзу. Вивчення даної мови в режимі онлайн таке ж легке, як і вивчення будь-якої іншої мови. На ньому спілкуються в Ліхтенштейні, Австрії, частково в Бельгії, Швейцарії, Німеччини та Люксембурзі. Виходячи з цього вищевказана мова одна з найпопулярніших не тільки в Європі а й світі в цілому.

З цього випливає, що не можна назвати одну мову складно, а іншу легкою у вивченні. Щоб досконально оволодіти іноземною потрібно просто цього захотіти, а ще за необхідністю звернутись за допомогою до професіоналів.