Те, про що ви знали, але ніколи не користувались або як вивчити англійську мову в домашніх умовах

Знання англійської мови сьогодні більше не щось ексклюзивне – це базовий навик, котрий повинен бути у кожного. Хочете ви того чи ні, але життя задає чіткі рамки, де вивчити англійську мову – задача кожної поважаючої себе людини. Кращі книги, музика та навчальні курси, нажаль, майже не виходять на рідній українській мові. А в умовах гострої потреби у кваліфікованих кадрах, вивчення англійської мови стає чи не найголовнішим способом отримати ексклюзивні знання.

В такі моменти починаєш у повній мірі розуміти наскільки ти поступав глупо, прогулюючи заняття з англійської у школі. Адже ще тоді ти міг закласти фундамент для свого успіху у житті і вже сьогодні займатись своїм розвитком на якісно новому рівні. Але якщо ви просто не маєте можливості вивчити англійську мову? Хороші курси стоять не дешево, а про погодинну оплату репетитора, я навіть і мови вести не буду. Так невже потрібно відкласти мрію про гарну роботу і успішне життя у довгий ящик?

Звичайно що ні. Навіть якщо зараз у вас немає можливості ходити на курси, або брати індивідуальні заняття, то це зовсім не привід здаватись і опускати руки. У ваших силах вивчити англійську мову самостійно в домашніх умовах. Це не так складно, як може здаватись на перший погляд. Головне знати прості секрети якісного самостійного вивчення англійської мови і все обов’язково вийде.

англ в домашніх умавах

Секрет перший: мотивація

Перший і найголовніший секрет самостійного вивчення англійської мови в домашніх умовах – це розуміти свою мотивацію. Коли ви чесно відповісте собі на питання навіщо вам потрібно вивчати англійську мову, то процес навчання буде проходити значно швидше і ефективніше. Ви зможете сформулювати ваш особистий лексичний набір, котрий ви 100% будете використовувати, а також написати «план-кинджал» котрий дасть відповідь на питання: що повинно бути у кінцевому рахунку.

Секрет другий: планування

Якщо ваша ціль швидко вивчити англійську мову у домашніх умовах самостійно, то вам не обійтись без планування. На кращих курсах по вивченню англійської мови завжди є план, котрий ви повинні виконати у певний термін, так навіщо переплачувати за те, що ви можете зробити самостійно?

Дайте відповідь на питання: «Швидко вивчити англійську мову в домашніх умовах це за скільки?». Припустимо, ви вважаєте що це пів-року. У цій ситуації треба «приміряти» це на свій повсякденний графік: скільки у вас є вільного часу у день? А у неділю? Від чого можна відмовитись, аби досягнути поставленої цілі? А від чого потрібно?

Отримавши відповіді на правильні питання, сформуйте точний графік у календарі. Напишіть скільки годин вам потрібно, аби вивчити англійську мову, в день. В ідеалі, якщо б ви зробили це у Google календарі, котрий автоматично нагадував би вам про заняття. Також у графік треба включити його оновлення і підведення підсумків тижня, що допоможе краще розуміти який метод самостійного вивчення англійської мови у домашніх умовах для вас найефективніший.

Секрет третій: тестування

Кращий спосіб перевірити свої знання англійської мови – протестувати їх. До того-ж, роблячи помилки у тесті, а потім виправляючи їх, наш мозок автоматично запам’ятовує правильний варіант. Ви можете влаштовувати собі тестування раз у тиждень (наприклад, коли робите підсумки) і це буде гарною звичкою, адже ви зможете краще розуміти свої можливості і напрям навчання.

Секрет четвертий: дозвілля

Як би не звучало це банально, але для того, аби вивчити англійську мову треба відпочивати. Але відпочивати з користю. Подивіться «Шерлока» в оригіналі із субтитрами або прочитайте текст улюбленої пісні і перекладіть його на українську. Зробіть щось звичне для вас, але на англійській мові, це допоможе, по-перше, отримати задоволення від навчання, а по-друге, відчути як мова веде себе на практиці. Адже є велика різниця між, мовою котрою книжки пишуть і мовою, котрою на вулицях говорять.

Секрет п’ятий: спілкування

Якщо ви спитаєте будь-якого поліглота: «Як швидко вивчити англійську мову самостійно?» то вірогідно, що він порадить вам більше спілкуватись з носіями мови. Але всі носії так далеко, як з ними спілкуватись? Впевнений, ви навіть знаєте відповідь на це питання: у соціальних мережах.

Для того, аби спілкуватись з іноземцями на англійській мові достатньо просто вписати у строку пошуку ВК, Фейсбуку, Твіттеру чи Інстаграму будь-яке американське ім’я і написати пару простеньких фраз, у дусі: «Hello, my name is Afonasiy and I study English» і через декілька хвилин у вас почнеться розмова, через котру ви зможете дізнатись і про життя закордоном, і про те як вивчають англійську по новим методам, і ще багато чого цікавого. Головне здавайте питання будьте зацікавлені і тоді ви максимально швидко вивчите англійську мову у домашніх умовах. Так мовити, з перших рук.

Секрет шостий: вивчайте граматику

Почати розмовляти на англійській мові – не складно. Набагато складніше її розуміти. Але ось що дійсно важко, так це навчити себе правильно говорити. Якщо ви скажете людині репліку у дусі «Моя тобі дзвонить учора», то, скоріш за все, вас зрозуміють, але як це звучить? Правильно, це звучить як мінімум смішно і аби не виглядати дивно і правильно будувати речення потрібно вивчати граматичні правила англійської мови.

Що означає вивчати граматику англійської мови? Це означає розуміти і знати коли і який час застосовується, а також як при цьому змінюється (будується) речення. Вивчити англійську граматику самостійно в домашніх умовах можна, і аби полегшити собі роботу я б рекомендував вам проводити паралелі з книжками і журналами. Як вони пишуть про минуле? Що змінюється при цьому у реченні? Задаючи собі подібні питання ви не тільки створите собі інтерес до вивчення граматики, а й значно пришвидшите процес навчання. Це простий, але дуже ефективний метод вивчення англійської мови у домашніх умовах.

Що повинно бути у кінцевому рахунку?

Ці шість секретів – ключ до того, аби швидко вивчити англійську мову самостійно в домашніх умовах і якщо ви почнете їх використовувати, то результати будуть дуже скорою Але що ви отримаєте у кінцевому рахунку? По-перше, ви досягнете поставленої цілі, а по-друге, почнете думати на англійській мові.

Думати на англійській мові – означає повністю переходити на мову. Ви повинні навчитись вести діалог із самим собою, котрий був би повністю на англійській мові і головне, аби це стало для вас звичною справою і відбувалось моментально. Коли ви цього досягнете, тоді нова лексика стане для вас просто маленькою цеглинкою, яку потрібно просто поставити на своє місце.

Сподіваюсь ця стаття була для вас корисна і тепер самостійне вивчення англійської мови для вас не буде перепоною. Досягайте поставлених цілей і будьте щасливі! Усього вам найкращого.