Мета вивчення

Ви можете задати собі питання: «Навіщо потрібно вивчати англійський алфавіт?». І це дійсно важливе питання адже букви так и норовлять змінити свою вимову у словах. Наприклад, буква u («ю») у закритому складі вимовляється як «а» (umbrella), у відкритому як «ю» (union), а у слові bull взагалі як «у». На цю тему існує англійський жарт: «Пишуть Манчестер, а читають Ліверпуль». Отже, навіщо ускладнювати собі життя і намагатись швидко вивчити англійський алфавіт, який сенс у цій справі?

А сенс у цьому є і не аби який. По-перше, у будь-якій не зрозумілій ситуації ви можете попросити співрозмовника вимовити слово по буквам лиш промовивши магічну фразу: «Spell it, please». Допустимо, що ви почули [∫ip] («шіп») і від того як ви зрозумієте сказане, контекст розмови може дуже сильно змінюватись, адже слова ship (корабель) і sheep (вівця) звучать дуже схоже. В такій ситуації необхідність у вивченні англійського алфавіту стає очевидною.

По-друге, кожен день нас супроводжують сотні, а мільйони абревіатур і скорочень на англійській мові. UFC, WWF, BBC, IBMце все приклади тих самих скорочень і абревіатур, правильність вимови котрих, на пряму залежить від вашого знання англійського алфавіту.

По-третє, якщо ви тільки починаєте вивчати англійську мову, то вам доведеться часто записувати чийсь телефон або e-mail під диктовку. А щоб не витрачати час на пусті діалоги в дусі: «С як долар чи як наша «ес?», то краще спочатку вивчити англійський алфавіт и зекономити собі час і нервові клітини.

Англійській алфавіт – це просто: методи вивчення букв

Певен, що ви вже зрозуміли усю важливість вивчення англійського алфавіту. Саме тому пропоную три прості але дуже ефективні методи, котрі допоможуть вам у цій справі.

вивчення англійського алфавіту

Просто та інтерактивно: Alphabet songs на You Tube

Одним з найефективніших методів вивчення англійського алфавіту може стати You Tube. Просто впишіть у строку пошуку «Alphabet songs» і виберіть відео-ролик. Важливо підібрати пісню з повільним ритмом і чіткою вимовою звуків для максимального засвоєння інформації.

Окрім того, цей метод прекрасно підходить для вивчення дитиною англійського алфавіту, адже аудіо ряд у поєднанні з цікавими картинками допоможе утримати увагу вашого чада на довго.

Зіграєм у Бінго?

Даний метод використовується найкращими школами вивчення англійської мови. Сьогодні ні для кого не секрет, що людина швидше всього вивчає мову в грі, тому, якщо ви бажаєте вивчити англійський алфавіт в короткі строки, то цей метод допоможе вам у цьому, як ніщо інше.

Ну що, зіграємо у Бінго? Основні правила гри:

·         Гравці мають картки, в таблиці яких записано 2 букви;

·         У ведучого є декілька карток, де записані усі можливі варіанти слів;

·         Дістаючи картки у випадковому порядку, ведучий озвучує комбінації букв, наприклад, «UA» (ю-ей) чи «JJ» (джей-джей);

·         Той, у кого знайдеться це поєднання букв викреслює його;

·         Перший, хто закреслить усі поєднання, кричить: «Бінго!».

Дана гра включає у себе і деяку конкуренцію, що активізує процес запам’ятовування і формування асоціацій з англійськими буквами. А саме це і є основою будь-якої успішної методики швидкого вивчення англійської мови.

Музика і тексти пісень

Ви маєте улюблену групу чи виконавця, котрий співає на англійській мові? Тоді вам дуже пощастило, і ви можете дуже швидко вивчити вимову букв англійської мови. Для цього всього-навського потребіно:

·         Вписати у пошук назву пісні добавивши до неї «lyrics»;

·         Відкрити сторінку з текстом пісні;

·         Включити трек і прослухати його, акцентуючи увагу на вимову букв і слів.

Після того як ви прослухали трек, ви можете повторити вимову слів вже без музики. Приблизно через 15 хвилин ви зможете не просто правильно озвучувати букви, але й цілі слова. Головне – мати терпіння.

З чого почати вивчення англійської мови?

Підсумовуючи усе вище сказане, треба сказати що, в незалежності від того, хочете ви допомогти своїй дитині вивчити англійський алфавіт, чи шукаєте методи швидкого вивчення англійської мови, найважливішим фактором являеться регулярність. Візьміть за правило приділяти в день одну годину для вивчення англійської мови (хоча б сумарно) і позитивні результати не заставлять себе чекати.

Почніть вивчення з будь-якого приємного вам методу і будьте наполегливі. Усього вам найкращого!